Americol Warszawa - przemysłowe środki czystości
mapa serwisu | drukuj stronę 

ua 
ru 
O firmieOfertaReferencjeDownloadKontakt Podaj słowo  Szukaj


  Środki do mycia i ochrony rąk  
  Uniwersalne płyny myjące  
  Zasadowe płyny myjące i odtłuszczajace  
  Płyny odtłuszczające  
  Kwasowe płyny myjące  
  Środki myjąco-konserwujące  


  Czyszczenie wnętrz i higiena sanitarna  
  Zakłady i warsztaty przemysłowe  
  Serwisy, salony i myjnie samochodowe  
  Rolnictwo  

 

Strona główna » Oferta
Oferta
 
Hotwax - Hotwax jest odpowiedni do użycia we wszystkich systemach pomp dozujących używanych w nowoczesnym wyposażeniu myjni samochodowych. Zalecane rozcieńczenie produktu od 1:500 do 1:1000.

Hotwax

hydrowosk zabezpieczający i nadający połysk

Wysokiej jakości, suchy wosk nadający połysk i zabezpieczający. Hotwax zapewnia długotrwałą ochronę i nieskazitelny połysk czyszczonym przedmiotom. Środek może być używany z zimną wodą, ale najlepsze efekty uzyskuje się przy użyciu gorącej wody o temperaturze od 40 do 60° C. Nie należy zwiększać koncentracji Hotwax ponad wartości zalecane, gdyż osiągany efekt nie poprawi się.

Shampoowax - Mycie i konserwacja pojazdów transportowych, zarówno mycie ręczne jak i w myjniach w wysokociśnieniowych urządzeniach myjących. Nie rekomenduje się używania produktu w pełnym słońcu. Zalecane rozcieńczenie 1:30 (od 1:10 do 1:60). Użycie ciepłej wody zwiększy efektywność środka.

Shampoowax

szampon samochodowy z woskiem

Silnie skoncentrowany i skuteczny szampon syntetyczny, który ulega biodegradacji. Carshampoowax jest bezpieczny w użyciu na metalach, na tworzywach syntetycznych, powierzchniach malowanych, aluminium i gumie. Carshampoowax pozostawia nieskazitelny połysk na mytych pojazdach transportowych, a dzięki zawartości naturalnego wosku dodatkowo tworzy na nich warstwę zabezpieczającą. Wartość pH wynosi 9.

Shampoowax Plus (Carnauba Wax) - Mycie i konserwacja pojazdów transportowych, zarówno mycie ręczne jak i w myjniach w wysokociśnieniowych urządzeniach myjących. Nie rekomenduje się używania produktu w pełnym słońcu. Zalecane rozcieńczenie 1:30 (od 1:10 do 1:100). Użycie ciepłej wody zwiększy efektywność środka.

Shampoowax Plus (Carnauba Wax)

szampon samochodowy z woskiem Carnauba

Efektywny, ulegający biodegradacji, silnie skoncentrowany syntetyczny środek myjący i zabezpieczający. W składzie chemicznym Shampoowax Plus znajduje się wosk Carnauba (wyjątkowo twardy wosk pochodzenia roślinnego), który tworzy doskonałą powłokę ochronną na mytej powierzchni. Shampoowax Plus doskonale myje, zabezpiecza i pozostawia nieskazitelny połysk. Można go bezpiecznie używać na powierzchniach metalowych, syntetycznych, malowanych, aluminium i gumie. Wartość pH wynosi 9.


 
  do górydo góry   
 Copyright © 2005 Americol Warszawa O firmie | Oferta | Referencje | Download | Kontakt