Americol Warszawa - przemysłowe środki czystości
mapa serwisu | drukuj stronę 

ua 
ru 
O firmieOfertaReferencjeDownloadKontakt Podaj słowo  Szukaj


  Środki do mycia i ochrony rąk  
  Uniwersalne płyny myjące  
  Zasadowe płyny myjące i odtłuszczajace  
  Płyny odtłuszczające  
  Kwasowe płyny myjące  
  Środki myjąco-konserwujące  


  Czyszczenie wnętrz i higiena sanitarna  
  Zakłady i warsztaty przemysłowe  
  Serwisy, salony i myjnie samochodowe  
  Rolnictwo  

 

Strona główna » Oferta
Oferta
 
Antol 80 - Bezzapachowe czyszczenie i odtłuszczanie części zamiennych do maszyn, przedmiotów z blachy cienkiej, filtrów, szczotek, pędzli i wałków malarskich. W zależności od zanieczyszczeń, przed użyciem produkt powinien zostać zmieszany z wodą w proporcjach od 1:1 do 1:5 tworząc jednolitą, mleczną emulsję. Niezwykle uciążliwe zabrudzenia mogą być usuwane środkiem bez rozcieńczania. Produkt może być używany w wysokociśnieniowych urządzeniach myjących.

Antol 80

płyn do mycia silników i maszyn

Środek odtłuszczający emulgujący bezzapachowy, oparty na aromatycznych rozpuszczalnikach węglowodorowych i emulgatorach. Antol 80 posiada temperaturę zapłonu 80°C, został stworzony specjalnie do czyszczenia części maszyn, a także zbiorników i cystern ze stali węglowej z tłuszczu, smarów, olejów, smoły, asfaltu i bituminu. Może wchłonąć objętość zabrudzeń do pięciu razy większą od własnej.

Antol DW - Dekonserwacja samochodów. Produkt zmieszać z gorącą wodą o temperaturze 60°C-80°C w proporcjach od 1:5 do 1:20 i nakładać przy użyciu wysokociśnieniowego urządzenia myjącego.

Antol DW

płyn do dekonserwacji samochodów z wosków parafinowych i polimerowych

Nie emulgujący środek odłuszczający oparty na rozpuszczalnikach węglowodorowych z temperaturą zapłonu powyżej 61°C. Antol DW został stworzony specjalnie do usuwania z samochodów warstwy ochronnej, zarówno parafinowej jak i polimerowej, i jest bezpieczny w użyciu na aluminium, tworzywach syntetycznych, powierzchniach malowanych i gumie.

Electro Dry & Brake Cleaner - Czyszczenie układów elektrycznych i zespołów hamulcowych.

Electro Dry & Brake Cleaner

płyn w spray'u do mycia układów hamulcowych i elektrycznych

Środek usuwający tłuszcz oparty na rozpuszczalnikach węglowodorowych o temperaturze zapłonu poniżej 21° C. Jest bezpieczny w użyciu na gumie, metalach i tworzywach syntetycznych.

Brake Cleaner - Szczególnie wskazany do bezpiecznego i skutecznego czyszczenia wszystkich zespołów hamulcowych, również wyposażonych w komponenty elektryczne i elektroniczne.

Brake Cleaner

płyn do mycia układów hamulcowych i elektrycznych

Środek odłuszczający oparty na rozpuszczalnikach węglowodorowych z temperaturą zapłonu poniżej 21° C. Jest bezpieczny w użyciu na gumie, metalach i tworzywach syntetycznych. Nie posiada nieprzyjemnego zapachu i bardzo szybko odparowuje.

Antol 24 - Czyszczenie i usuwanie tłuszczu z części maszyn, silników, z wyrobów z blachy cienkiej, z filtrów, podłóg, z burt statków i ze zbiorników zasobnikowych lub magazynowych. W zależności od zanieczyszczeń, przed użyciem produkt powinien zostać zmieszany z wodą w proporcjach od 1:1 do 1:5 tworząc jednolitą, mleczną emulsję. Niezwykle uciążliwe zabrudzenia mogą być usuwane środkiem bez rozcieńczania. Produkt może być używany w wysokociśnieniowych urządzeniach myjących.

Antol 24

płyn do mycia silników, maszyn i dekonserwacji samochodów

Efektywny środek odtłuszczający oparty na rozpuszczalnikach węglowodorowych i na emulgatorach. Antol 24 ma temperaturę zapłonu powyżej 61°C i jest w stanie wchłonąć objętość smarów, tłuszczów, smoły i bituminu czterokrotnie, a nawet pięciokrotnie większą od jego własnej objętości.


 
  do górydo góry   
 Copyright © 2005 Americol Warszawa O firmie | Oferta | Referencje | Download | Kontakt