Americol Warszawa - przemysłowe środki czystości
mapa serwisu | drukuj stronę 

ua 
ru 
O firmieOfertaReferencjeDownloadKontakt Podaj słowo  Szukaj


  Środki do mycia i ochrony rąk  
  Uniwersalne płyny myjące  
  Zasadowe płyny myjące i odtłuszczajace  
  Płyny odtłuszczające  
  Kwasowe płyny myjące  
  Środki myjąco-konserwujące  


  Czyszczenie wnętrz i higiena sanitarna  
  Zakłady i warsztaty przemysłowe  
  Serwisy, salony i myjnie samochodowe  
  Rolnictwo  

 

Strona główna » Oferta
Oferta
 
HS Cleaner - Czyszczenie wnętrza, wyposażenia, armatury wodociągowo-kanalizacyjnej, wyposażenia sanitarnego, pojazdów transportowych, podłóg, pokładów statków i warsztatów - ręcznie lub przy użyciu wysokociśnieniowych urządzeń myjących. Zalecane rozcieńczenie 1:30 (od 1:10 do 1:100). Użycie ciepłej wody zwiększy efektywność środka.

HS Cleaner

silnie skoncentrowany, odtłuszczający płyn do podłóg i wnętrz

Wysokiej jakości, uniwersalny, silnie skoncentrowany środek czyszczący, ulegający biodegradacji, o miłym zapachu i wielu zastosowaniach. HS Cleaner został w szczególności stworzony do mycia twardych powierzchni. Unikalna formuła chemiczna tego produktu sprawia, że łatwo usuwa on takie rodzaje zanieczyszczeń jak smary, tłuszcze, atrament, tusz, sadza i algi. Środek jest bezpieczny w użyciu na aluminium, włóknach szklanych, tworzywach syntetycznych, powierzchniach malowanych i gumie oraz pozostawia pełny połysk na czyszczonym przedmiocie. Wartość pH wynosi 10.

HD Cleaner - Czyszczenie podłóg, warsztatów, burt statków, zbiorników zasobnikowych i magazynowych - ręcznie lub przy użyciu wysokociśnieniowych urządzeń myjących. Zalecane rozcieńczenie 1:30 (od 1:10 do 1:100). Użycie ciepłej wody zwiększy efektywność środka.

HD Cleaner

silnie odtłuszczający płyn do podłóg, wnętrz i powierzchni przemysłowych

Silnie skoncentrowany przemysłowy środek czyszczący, ulegający biodegradacji. Produkt jest przeznaczony do usuwania smarów, tłuszczu, bardzo silnych zabrudzeń pochodzenia roślinnego i zwierzęcego jak również do usuwania niewielkich zanieczyszczeń, będących wynikiem utlenienia. HD Cleaner jest bezpieczny w użyciu na metalach i tworzywach syntetycznych. Wartość pH wynosi 13.

Unicol VLF - Unicol VLF został stworzony specjalnie do użycia w maszynach do mycia podłóg (szorowarki). Zalecane rozcieńczenie 1:30 (od 1:10 do 1:100). Użycie ciepłej wody zwiększy efektywność środka.

Unicol VLF

niskopieniący płyn do szorowarek podłogowych

Silnie skoncentrowany, nisko pieniący się środek czyszczący, który ulega biodegradacji. Jest szczególnie wskazany do usuwania sadzy, tłuszczu, smarów, węgla i innych bardzo uporczywych zabrudzeń podłóg w budynkach biurowych i przemysłowych, w szkołach, magazynach, sklepach i na widowniach obiektów sportowych. Wartość pH wynosi 10,5.

Tix 2000 HD Shampoo - Czyszczenie transportowych pojazdów przemysłowych z użyciem urządzeń wysokociśnieniowych, a także w myjniach samochodowych. W zależności od zabrudzeń zaleca się rozcieńczenie w wodzie w proporcjach od 1:20 do 1:40.

Tix 2000 HD Shampoo

mikroemulsyjny szampon do mycia samochodów ciężarowych

Silnie skoncentrowany przemysłowy środek czyszczący typu mikroemulsyjnego, ulegający biodegradacji. Wyjątkowy skład chemiczny tego produktu sprawia, że łatwo usuwa on smołę, asfalt i warstwę zabrudzeń na przemysłowych pojazdach transportowych, powstającą w trakcie ich ruchu. Tix 2000 HD Shampoo jest bezpieczny w użyciu na powierzchniach metalowych, malowanych i gumie. Wartość pH wynosi 10,5.

Car & Truckwash - Produkt przeznaczony jest do użytku w wysokociśnieniowych urządzeniach myjących oraz w myjniach samochodowych. Zalecane rozcieńczenie - 1:30 (od 1:10 do 1:50). Nie zaleca się używania w pełnym słońcu. Użycie ciepłej wody zwiększy efektywność środka.

Car & Truckwash

aktywna piana do mycia samochodów osobowych i ciężarowych

Silnie skoncentrowany, wysokiej jakości środek czyszczący, który ulega biodegradacji. Wyjątkowa formuła chemiczna tego środka zapewnia bardzo stabilne, niezwykle skuteczne, pokrycie aktywną pianą, również na powierzchniach pionowych. Car & Truckwash został stworzony specjalnie do usuwania warstwy zabrudzeń na pojazdach transportowych, powstałej w trakcie ich pracy.Wartość pH wynosi 12.

Interein - Usuwanie uporczywych zabrudzeń przemysłowych oraz do czyszczenia wnętrz, tkanin, armatury wodociągowo-kanalizacyjnej, wyposażenia sanitarnego i podłóg. Może być używany w wysokociśnieniowych urządzeniach myjących. Użycie ciepłej wodą zwiększy skuteczność środka. Zalecane rozcieńczenie od 1:10 do 1:100.

Interein

silnie odtłuszczający i odplamiający płyn do powierzchni miękkich

Silnie skoncentrowany, skuteczny przemysłowy środek czyszczący ulegający biodegradacji, o przyjemnym zapachu. Interein jest bardzo efektywny na miękkich powierzchniach, ale można go również używać na powierzchniach twardych. Unikalny skład chemiczny tego produktu powoduje, że z łatwością usuwa on takie zabrudzenia jak smary, tłuszcze, atrament, sadzę i algi. Interein jest bezpieczny w użyciu na tworzywach syntetycznych, powierzchniach malowanych, na tkaninach i gumie. Wartość pH wynosi 13.

Amewash - Usuwanie wyjątkowo ciężkich zabrudzeń przemysłowych. Amewash jest przede wszystkim zalecany do użycia jako środek czyszczący wytwarzający aktywną pianę. Może być wykorzystywany do mycia ręcznego lub w wysokociśnieniowych urządzeniach myjących. Zalecane rozcieńczenie - 1:30 (do 1:10 do 1:100). Użycie ciepłej wody zwiększy efektywność środka.

Amewash

żrący płyn odtłuszczający do wyjątkowo ciężkich zabrudzeń przemysłowych

Bardzo skoncentrowany i niezwykle skuteczny, żrący środek czyszczący. Unikalna formuła chemiczna tego produktu powoduje, że bardzo łatwo usuwa on wyjątkowo uporczywe i trudne zabrudzenia przemysłowe (doskonale nadaje się do mycia silnie zabrudzonych samochodów ciężarowych i pojazdów przemysłowych). Amewash jest odpowiedni do twardych i miękkich powierzchni. Amewash posiada właściwości antybakteryjne i nie zawiera ani substancji barwiących ani zapachowych. Wartość pH wynosi 13,5.

Truckwash HD -

Truckwash HD

Aktywna piana do mycia samochodów osobowych i ciężarowych

Aktywna piana do mycia samochodów osobowych i ciężarowych


 
  do górydo góry   
 Copyright © 2005 Americol Warszawa O firmie | Oferta | Referencje | Download | Kontakt