Americol Warszawa - przemysłowe środki czystości
mapa serwisu | drukuj stronę 

ua 
ru 
O firmieOfertaReferencjeDownloadKontakt Podaj słowo  Szukaj


  Środki do mycia i ochrony rąk  
  Uniwersalne płyny myjące  
  Zasadowe płyny myjące i odtłuszczajace  
  Płyny odtłuszczające  
  Kwasowe płyny myjące  
  Środki myjąco-konserwujące  


  Czyszczenie wnętrz i higiena sanitarna  
  Zakłady i warsztaty przemysłowe  
  Serwisy, salony i myjnie samochodowe  
  Rolnictwo  

 

Strona główna » Oferta
Oferta
 
Multirein - Jako płyn do mycia naczyń, jako środek do czyszczenia wnętrz i jako łagodny uniwersalny środek czyszczący. W zależności od zabrudzeń, przed użyciem produkt można rozcieńczyć wodą w proporcjach max. 1:10. Użycie ciepłej wody zwiększy efektywność środka.

Multirein

uniwersalny płyn myjący

Uniwersalny łagodny środek czyszczący ulegający biodegradacji i silnie rozpuszczający zabrudzenia. Twarda woda nie wpływa na skuteczność produktu, którego można bezpiecznie używać na metalach, tworzywach syntetycznych, powierzchniach malowanych, gumie i tkaninach. Multirein jest bardzo łagodny dla skóry. Wartość pH wynosi 8.

Carshampoo - Czyszczenie pojazdów transportowych ręcznie i w myjniach samochodowych przy użyciu wysokociśnieniowych urządzeń myjących. Zalecane rozcieńczenie 1:30 (od 1:10 do 1:75). Najlepiej nie używać w pełnym słońcu. Użycie ciepłej wody zwiększy efektywność środka.

Carshampoo

szampon samochodowy

Silnie skoncentrowany, skuteczny, biodegradowalny szampon syntetyczny. Carshampoo jest bezpieczny w użyciu na metalach, na tworzywach syntetycznych, powierzchniach malowanych, na aluminium i gumie. Carshampoo pozostawia nieskazitelny połysk na mytych pojazdach transportowych. Wartość pH wynosi 9.


 
  do górydo góry   
 Copyright © 2005 Americol Warszawa O firmie | Oferta | Referencje | Download | Kontakt